You are here: Home > Uncategorized > Moskwa jest w pełni miejsc sprzedaży stoczni

Moskwa jest w pełni miejsc sprzedaży stoczniMichael Khubutia zgodziła się sprzedać swoje udziały w firmie "Związek Ilinskoe"

 

Fasada Sąd Gostiny na skrzyżowaniu Crystal pereulka.Foto Ilyinka i ze strony mosgd.ru

Rosyjski Dom Aukcyjny (RAD) transakcji cierpiał, które zamierza sprzedać 49% udziałów w "stoczni Ilinskoe". Władze miasta zdecydowały się nie sprzedawać ani grosza mądry i centrum wystawowego jako całości.

Na drugim współwłaścicielem zgodził się – szef Unii Gruzinów w Rosji Michaił Khubutia. Miał 51% "klasztor Eliasza". W dziale z Moskwy Nieruchomości (DIBM) potwierdził, że opóźnienia w związku z rozszerzeniem partii. Aukcja odbędzie się w grudniu, mówi: "Kommiersant".

Firmy "Związek Ilinskoe", założona w 2005 roku, posiada 17.500 z 80.000 placu. metrów Gostiny Dvor. Khubutia miała stać się współinwestora projektu budowlanego na terenie hotelu Dormitorium. Ostatnio zgodził się na sprzedaż akcji Khubutia z miastem. "Nie chcieliśmy opuścić projekt, ale musimy to zrobić, ponieważ wszystkie nasze propozycje na budowę bloku miasta" – wyjaśnił.

Tak, na aukcji w grudniu, pakowane do 100% ", klasztor Eliasza".
Ponadto Moskwa zdecydowała się sprzedać prawie wszystkie pozostałe 60.000 metrów kwadratowych. metrów własnością miasta "Yard wypoczynkowy." Inwestorzy będą oferować 77520 metrów kwadratowych. metrów lub 97% całego obiektu. Około 2500 metrów kwadratowych. metrów pozostanie w tym mieście wystawy.

Według źródła w rządzie Moskwie, cały wypoczynkowy stoczni wyceniono na 4,5 miliardów rubli (około 150 milionów dolarów). Wcześniej zajmowała się ceną wywoławczą 49%, "klasztor Eliasza" do 1,491 miliardów rubli.
Wystawa Complex "Gostiny Dvor" położony jest 150 metrów od Kremla. Budynek został zbudowany w 1830 roku przez Giacomo Quarenghi projektu, budynek i wymaga remontu.

Bez tego, nowy właściciel nie będzie w stanie przyciągnąć operatorów sklepów i biur. Losy kolejna wystawa kompleks "Arena" nie jest jeszcze znana, planowane jest na sprzedaż partii.The BEST holidays

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.