You are here: Home > Uncategorized > Międzynarodowych gwiazd przybył do Groznego za udział w bezprecedensowym wspaniałe show

Międzynarodowych gwiazd przybył do Groznego za udział w bezprecedensowym wspaniałe show5 października – Dzień miasta – w stolicy Czeczenii, Groznym, planowane jest na wspaniały pokaz, który według organizatorów, nie było odpowiednika w Rosji. "Zaproszeni zagranicznych gwiazd – Vanessa Mae, Van Damme i Rosji – Dmitrij Hvorostovsky, Joseph Kobzon, i jak Jean Reuben z jego" Magic Show "- mówi agencji RIA Novosti dziennik, powołując się członkiem Komitetu Organizacyjnego uroczystości . Aby uczcić 193-ga rocznica miasta jest również czasowe otwarcie kilku dużych obiektów – Republikańskiej Szpital Kliniczny, odnowiony Avenue nich

Achmada Kadyrowa, ale głównym wydarzeniem będzie otwarcie pierwszej w południowej części kraju największy kompleks wieżowców Zobacz odkrycia. "Miasto Grozny". "City Groźny" będzie nie tylko wszystkich Rosjan (w kanale TV "Rosja"), ale także mieszkańców innych krajów, obietnica NA "Czeczenia dziś." nadawane będą prowadzone na żywo w telewizji.

pobliżu kompleksu "City Groźnego" Usytuowany nad brzegiem rzeki Sunzha w centrum miasta, zbudowany odcinka specjalnego nad wodą, na którym będzie artystów i piosenkarzy. Przechodzimy do etapu będą na moście. Na koniec organizatorzy wypoczynku obietnicy laser shou.V obszarze widzów wiele miejsc zarezerwowanych dla specjalnych gości festiwalu – polityków, osób publicznych, przedsiębiorców i innych gości. Wyniki spodziewane są do ponad tysiąca osób.

Wielu z nich już przeniesiony do 30-piętrowy pięciogwiazdkowy hotel, część nowych kompleks.Zhiteli Terrible rodzaju na nadchodzące wakacje. Tutaj, na przykład, mówi się o dzień student z CSU Zubair Bayrak: "Dla tych, którzy urodzili się w Groznym, i dla tych, którzy są związani z ich losy, nasze miasto jest wylęgarnią wyjątkowy komfort i gościnność. I tak dzień w mieście wszyscy czujemy się własności swojej historii, los i sukces.

To miasto ma doświadczenie z nami wszystkie radości i smutki, a więc jest szczególnie bliski nam. Wierzymy, że w przyszłości, tworzona jest obecnie. Wzniesiony w nowych budynkach, piękne dzielnic mieszkaniowych, nowych dróg, realizacji projektów inwestycyjnych, które otwierają nowe drogi rozwoju miasta. Wszyscy musimy stosować bardziej życie dla pomyślności Groźnym.

Niech szczęścia, miłości i dobrobytu będzie w każdej rodzinie! A w życiu każdego z was, drodzy obywatele, a jedynie przynosi zmiany, choć z silną wolą rodziny, a dzieci rosną zdrowe i szczęśliwe. Happy, happy birthday, Ivan! "Formidable Twierdza została założona w 1818 roku. Pięć tysięcy żołnierzy rosyjskich zbudował go przez 4 miesiące.

To jest, to uznano za najbardziej" gorący "punkt na Północnym Kaukazie, więc twierdzę nazwano Grozny . To był regularny sześciokąt, otoczony fosą 20 metrów szerokości. Każdy kąt sześciokąta był bastion, na którym stała pushki.V 1840 w twierdzy służby wojskowej Tenghinka Pułku Piechoty porucznika Michaiła Lermontowa.

W październiku 1850 roku w Groznym, następca tronu Rosji odwiedził 32-letniego Aleksandra. Na cześć jego przybyciu do twierdzy pojawił się "Red Gate". W latach 1851-1854 w twierdzy kilkakrotnie odwiedził młody Lew Tołstoj, który służył na Kavkaze.S zakończeniu w 1859 roku, wojny w Czeczenii, gubernatora na Kaukazie Baryatinsky nakazał organizacji do Groznego w 1860 roku dwóch jarmarków -… wiosną i jesienią

W 1860 roku na mocy dekretu cesarza Aleksandra II powstała regionu Terek W 1870 twierdza straciła znaczenie strategiczne Formidable i przekształciła się w miasto powiatowe w regionie Terek Na początku 1890 w rejonie miasta produkcji ropy naftowej zaczęła. Wtedy nie było potrzeba w wyglądzie kolejowego.

Oddział Władykaukazie kolejowy, zbudowany z Biesłanu, pojawił się w Groznym 01 maja 1893 i 6 października tego roku, został wywiercony pierwszy szyb naftowy. Groznym stał się jednym z największych ośrodków przemysłowych KavkazaV.The BEST holidays

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.